orta_kalite_saz Arı Müzik - İzmir Bağlama ve Saz İmalatı

Öğrenci Üstü Bağlama

Özellikler

Ürün Kodu : AR3500-2
Perde Sayısı : 19 Perde
Klavye Türü : Kısa sap - Bağlama / Siyah
Kapak Malzeme : Ladin
Sap / Klavye :
Ak Gürgen
Tekne :
Dut - Ceviz - Maon - Yapay Ağaçlar
Üst Yüzey : Parlak Vernik
Burgu : Ahşap
Extra :
1 takım tel / Mızrap

Sipariş Ver


       1061       

Açıklamalar ;

Öğrenci üstü bağlamaları tamamı yerli üretim olup, Arı Müzik fabrikalarında üretilmektedir. Tel hariç tüm ahşap kısımları İzmir'de Sasalı organize sanayi bölgesinde bulunan atölyelerimizde yerli iş gücü ve yerli sermaye ile, Türkiye'nin özel enstrümanlık ağaç yetiştirilen bölgelerinden ende edilen ahşaplardan yapılmıştır. Fabrikalarımızda bazı sazlar stokludur. Siparişlerinizi en kısa sürede hazırlayıp adresinize teslim etmekteyiz.
Saz imalatçısından direk sipariş verdiğiniz için oldukça ekonomik bir şekilde bağlama sahibi olursunuz. Genellikle bizlerden müzik marketler, bağlama kursları ve saz toptancıları ürün satın almaktadırlar.
Tüm bağlamalarımız 2 yıl garanti kapsamındadır.

Bağlama Kılavuzu

Sazımı nasıl saklamalıyım? Bağlamamı nasıl temizlerim? gibi soruların profesyonel cevapları burada.

Arı Müzik uzun yıllar ürettiği sazların hangi koşullarda saklanması gerektiğini, taşıma yöntemlerini ve bağlama temizliği konusunda araştırmalar yapmıştır. Bu araştırmaları şimdi web sitemiz üzerinden sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

2 Yıl Garanti

Arı müzik olarak ürettiğimiz Öğrenci sazı, orta kalite saz ve profesyonel saz için 2 yıl tam garanti vermekteyiz. Kullanıcı hataları ve bağlama teli gibi sarf malzemeleri dışında bağlama kasası, bağlama sapı, bağlama burgusu, saz eşiği, gövde ağacı, tekne ve göğüs kapağı ile bunların üzerinde uygulanan boya cila vernik gibi tüm işçiliğimiz 2 yıl tam garanti altındadır.
Garanti Koşulları
Garanti Başvurusu

Bilgi ve sipariş için :
Gökhan ARI  (232) 376 27 29  - (536) 943 50 82
info@arimuzik.com.trTürk Web Ajans