Saz_imalati Arı Müzik - İzmir Bağlama ve Saz İmalatı

Arı Müzik - Kurumsal

İzmir'in deneyimli saz üreticisi olan Arı Müzik, 2007 yılında üretime başlamış ve ürünlerini kendi stoklarında özenle hazırladığı ahşaplardan üretmeye devam etmektedir. Tek imalatımız bağlamadır. Bu sebeple biz her işi yaparız demiyoruz, biz bağlamayı çok iyi yaparız diyoruz.

Saz yapımını çocuk yaşlarda başladığımız enstrüman imalatı sektöründe çekirdekten yetişerek öğrendikten sonra, uzun yıllar hangi ağaçtan yapılan saz daha iyidir sorusuna yanıt aramaya başladık. tutkal seçiminden, ahşap kalınlığına binlerce faktörün, hatta vernikleme yönteminin bile etki ettiği akustiği hep daha iyi yapmak için yıllardır çalışıyor, ve araştırmalar yaparak her geçen gün kalitemize kalite katıyoruz.

Anadolunun en iyi bağlama ustaları ile diyalog kurarak, gerektiğinde imal ettiğimiz sazları denemeleri için kendilerine kullandırarak elde ettiğimiz dönütlerde her zaman memnun kalan ozanlarımız, göğsümüzü kabartmakla kalmıyor, seri üretim yapmamıza rağmen her bir saza verdiğimiz değeri de bir o kadar arttırıyordur.

Türkiye'nin her iline yayılmış olan Arı Müzik imalatı sazlar, artık avrupa başta olmak üzere yurtdışı siparişleri ile de tüm dünyada beğenilerek çalınmaktadır.

Sazlarımız bazen bir profesyonelin elinde binlerce kişiye ilham verirken, bazen bir öğrencinin elinde ilk melodilerin heyecanını paylaşmaktadır. Bağlamalarımızı kullanan her saz aşığı ile birlikte bizlerde sizi dinliyor, tınıların coşkusuna ortak oluyoruz.

Arı Müzik enstrümanlarını tercih eden herkese teşekkür ederiz.

Gökhan ARI
Arı Müzik

 

Bağlama Kılavuzu

Sazımı nasıl saklamalıyım? Bağlamamı nasıl temizlerim? gibi soruların profesyonel cevapları burada.

Arı Müzik uzun yıllar ürettiği sazların hangi koşullarda saklanması gerektiğini, taşıma yöntemlerini ve bağlama temizliği konusunda araştırmalar yapmıştır. Bu araştırmaları şimdi web sitemiz üzerinden sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

2 Yıl Garanti

Arı müzik olarak ürettiğimiz Öğrenci sazı, orta kalite saz ve profesyonel saz için 2 yıl tam garanti vermekteyiz. Kullanıcı hataları ve bağlama teli gibi sarf malzemeleri dışında bağlama kasası, bağlama sapı, bağlama burgusu, saz eşiği, gövde ağacı, tekne ve göğüs kapağı ile bunların üzerinde uygulanan boya cila vernik gibi tüm işçiliğimiz 2 yıl tam garanti altındadır.
Garanti Koşulları
Garanti Başvurusu

Bilgi ve sipariş için :
Gökhan ARI  (232) 376 27 29  - (536) 943 50 82
info@arimuzik.com.trTürk Web Ajans